Feb 18th ارائه یا عدم ارائه سرورهای آمریکا

سرور های آمریکا از این به بعد به صورت پیش فرض در این شرکت ارائه نمی شود تا مشتریان ما مورد تحریمات احتمالی واقع نشده و سایت ان ها با مشکل بر نخورند. در صورتی که مشتری ای نیاز به این گونه سرور ها ... بیشتر »

Feb 15th پیشنهاد ویژه شرکت به کسب و کارها

صاحب کسب و کاری می باشید و اگر سایتی نیاز دارید تنها کافیست در مورد سایت و اینکه چه خواسته ای از سایت دارید را به ما بگویید بعد از انایده - طراحی - پشتیبانی و به روز نگه داشتن امکانات و پوسته ها ... بیشتر »

Jan 13th قابل توجه مشتریان چت رومی

با سلام و احترام مشتریان گرامی مواظب افراد سود جو باشید و این رو هم به خاطر بسپارید ما هیچگونه نیازی به رمز هاست و کنترل پنل های شما نداریم در صورت مشاهده این گونه افراد سریعا به ما اطلاع دهید با ... بیشتر »

Jan 13th گول هاست های ارزون را نخورید

قیمت سرورها در همه جای دنیا یکی می باشند و تنها تفاوت انها در ارائه پشتیبانی و تقسیم ان بین مشتریان است هرچه منابع اختصاصی تر مساوی به نزدیکتر شدن به قیمت واقعی و هر چه منابع اشتراکی بیشتر و بی ... بیشتر »

Apr 4th اینترنت رایگان به همه شهرها

با سلام با همکاری ارائه دهندگان اینترنت فن آوا و آسیاتک در کلیه شهرهای ایران به کلیه مشتریان جدید در صعود یک سال اینترنت رایگان ارائه میشود. توجه:1- اینترنت رایگان تنها در محصولاتی که درج شده ... بیشتر »

Mar 26th کاهش هزینه سرورهای مجازی خارج

صعود، در راستای کسب رضایت مشتریان خود، با حفظ اصول کاری، اخلاقی و پایبندی به اصل امانتداری و وفاداری به تعهدات خود، با توجه کاهش و ثبات نرخ ارز، تغییراتی را در نرخ خدمات وابسته بر ارز (سرورهای ... بیشتر »

Mar 25th فروش شگفت انگیز صعود

با سلام و احترام  خدمت شما کاربران و بازدید کنندگان محترمفروش شگفت انگیز صعود به مناسبت عید نوروز به تعداد نامحدود آغاز شد . لازم به ذکر تخفیف 30% برای تمامی سرور های مجازی ایران-اروپا می باشد ... بیشتر »

Mar 25th بهینه سازی و افزایش امنیت هاست های سی پنل

با سلام - امروز تغییراتی در سرور داده شد که باید مشتریان عزیز هم در جریان این مسائل قرار بگیرند. مسئله اول: با توجه به مشکلاتی که در برخی سایت ها بخاطر عدم تنظیمات مناسب دسترسی فایل ها و... پیش ... بیشتر »

Jan 24th تغییر نام الماس و چت فارسی به صعود

ضمن تشکر از اعتماد و همراهی 9 ساله ی شما با گروه الماس و چت فارسی به اطلاع می رسانیم از سال 1395 نام و آدرس اینترنتی گروه الماس و چت فارسی به صعود تغییر پیدا خواهد کرد.

Jan 24th تغییر پورتال مشتریان

شما مشتریان عزیز می توانید از این پس با مراجعه به آدرس hub.soeood.com وارد ناحیه کاربری خود شوید.