درباره ما

گروه صعود از سال 1385 کار خود را در شهر رشت با تیمی مجرب و متخصص در زمینه برنامه نویسی تحت وب اغاز نمود و با نام های الماس و چت فارسی با تجربه بیش از 11 سال در زمینه برنامه نویسی با انجام هزاران پروژه برنامه نویسی تحت وب همچنان با قدرت بیشتر به کار خود ادامه میدهد. گروه صعود از سال 1395 به نام شرکت فن پردازان پیشرو صعود تغییر نام و بصورت اختصاصی و ویژه خدمت رسانی می کند.
این شرکت در حال حاظر از افراد متخصص در شهرهای رشت - شیراز - کرمانشاه - تهران و کرج تشکیل شده است و همچنان از علاقه مندان با تجربه از سایر شهرهای ایران به صورت پروژه ای همکاری به عمل می آید.

پشتیبانی حرفه ای ۲۴ ساعته

محافظت در برابر حملات
قابلیت اطمینان بالا
سرورهای سریع و قدرتمند
تکنولوژی برتر
امنیت بالا
آپ تایم بالا
میزبانی تخصصی وردپرس

صداقت شاید ساده‌ترین و مهم‌ترین رکن باشد. منظور از صداقت اعتقاد و باورداشتن به محصولی که می‌فروشیم و نیز توجه به منافع جانب مشتری است، بنابراین باید به انجام کاری بپردازیم که خود در قامت یک مصرف‌کننده به آن اعتقاد و باور داریم. پس به دور از دام غرور و تکبر، ابتدا مطمئن می شویم که محصولمان، بهترین است. مادامی که اعتقادی قاطع به کار خود نداشته باشیم، موفقیتی قطعی نیز بدست نخواهیم آورد.

خدماتی که ما ارائه میکنیم مشاوره و طراحی و پیاده سازی انواع برنامه ها از جمله تحت وب و کلیه نرم افزارهای کامپیوتری و کلیه کارهای گرافیکی می باشد.

ما از نظرات، پیشنهادات و انتقادات استقبال می کنیم چون جلب رضایت مشتری، جز با دریافت نظرات و شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما ممکن نیست. پس بر ما منت نهاده و پس از مطالعه مطالب و بررسی سرویس های ارائه شده ما را از نظرات خود بی‌نصیب نگذارید.

آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

 پرینت این مقاله

در همین زمینه

چه زمانی من میتوانم از اکانتم استفاده کنم؟

پس از واریز وجه سرویس مورد نظر، توسط شما بلافاصله اکانت شما فعال سازی میشود. پس از فعال شدن...

شرایط استفاده از خدمات صعود

۱- سرویس ‌گیرنده موظف است، از نام و نام خانوادگی حقیقی (با حروف فارسی) در هنگام ثبت نام استفاده...

برای داشتن سایت از کجا شروع کنیم؟

برای داشتن یک وب سایت چه اقداماتی لازم است:اولین قدم انتخاب و ثبت اسم(دامنه) برای سایت شماست. سپس...

منشور اخلاقی کارکنان

منشور اخلاقی با یاری پروردگار، ما کارکنان شرکت  فن پردازان پیشرو صعود در جهت حفظ منافع ملی،...

ارتباط با ما

جهت ارتباط با ما میتوانید توسط یکی از راه های ذکر شده تماس حاصل نمایید شماره تماس: 33242639 -...