Ако не можете да најдете решение за вашите проблеми во нашата База на знаења, можете да поднесете тикет со избирање на соодветниот сектор подолу.


 فروش

سوالات پیش از خرید و مشکلات حین خرید خود را در این قسمت مطرح نمایید

 پشتیبانی

برای ارتباط با پشتیبانی فنی صعود از این بخش استفاده کنید

 طراحی و پیاده سازی وب سایت

مشاوره و اجرا در زمینه طراحی و پیاده سازی وب سایت

 طراحی آرم و لوگو

طراحی آرم و لوگوهای تبلیغاتی شما

 امنیت اطلاعات

مشکلات امنیتی و حقوقی

 تبلیغات و سئو

تبلیغات فقط در برنامه های خود شرکت

 ترجمه متون

ترجمه پایان نامه - مقاله - کتاب و ...

 خدمات تایپ

تایپ - صفحه بندی کتاب و ...

 خدمات موسیقی

ترانه‌سرایی، آهنگسازی، تنظیم، ضبط، میکس، مستر و طراحی کاور